Пирин обърна Миньор с голове в самия край

Отборът на Пирин обърна гостуващия Миньор от 1:2 до 3:2 с победни голове в последните минути на първия мач от десетия кръг във Втора лига.

Станислав Манолев изведе благоевградчани напред в 9-ата минута, но с две попадения на защитника Антон Славчев в 41-ата и 60-ата минута перничани изрязоха напред в резултата – 1:2.

В 89-ата минута същият този Славчев извърши нарушение за дузпа, която Преслав Йорданов превърна в изравнителен гол.

В последната секунда от 6-минутното продължение отново Преслав Йорданов донесе пълния обрат за домакините и трите точки в техния актив – 3:2.

А в контрола между други тимове от Втора лига Локомотив (Сф) победи у дома си Локомотив (ГО) с 1:0 с гола на Светослав Диков в 49-ата минута.